Na przestrzeni ostatniego miesiąca wykonaliśmy dla nowego Centrum Handlowego Bryjak w Nowym Targu piękne loga na elewacji, oraz kasetony reklamowe znajdujących się w środku sklepów.

Klasyczne litery 3d, tył to PCV 10mm, + moduły soczewkowe led, bok liter to taśma aluminiowa w kolorze czarnym.
Lico wykonaliśmy z poliwęglanu 3mm ponieważ w logo były duże elementy, materiał musiał być dostosowany do wielkości logotypu. Klient zdecydował się na zamontowanie dwóch kompletów liter blokowych, aby budynek robił jeszcze większe wrażenie niż do tej pory. Litery były montowane na profilach aluminiowych malowanych na zadany kolor RAL.

Kolejny rodzaj reklamy to kaseton z podświetlanym licem, wykonany z profilu aluminiowego i lica z poliwęglanu. Tylna część, która montowana będzie do ściany jest wykonana z dibondu 3 mm. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy osiem takich kasetonów, razem tworzyły one spójną całość.

Kolorowe elementy logo jak i kasetonów zostały wyklejone folią transcluentną – zadrukowaną w celu zachowania pożądanych przez klienta kolorów. Montaż wykonaliśmy do specjalnych blaszek zamontowanych wcześniej przez firmę budowlaną w elewacji klienta, aby zapobiec wierceniu w ozdobnej elewacji.

Dziękujemy za szybką i sprawną realizację naszym niezawodnym ekipą monterskim.

Wycenimy Twoją Reklamę Bezpłatnie i od Ręki
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: