Przy wyborze reklamy często rolę gra czas na jaki reklama ma nam służyć. Tak było w przypadku Nadleśnictwa Niedźwiady, których reklama nie zdała próby czasu, więc poszukiwali nowej firmy, który przygotuje dla nich nowe oznakowanie. Tak trafili do nas i dzięki naszemu doświadczeniu mogliśmy zaproponować trwałe rozwiązanie, mające posłużyć klientowi długie lata.

Dobrana przez nas technika oznakowania to litery przestrzenne niepodświetlane, ponieważ klient nie miał doprowadzonego zasilania i nie zależało mu akurat na tym typie reklamy. Litery 3D wykonane z PCV 10 mm, boku z taśmy aluminiowej, lica z dibondu 3 mm oklejonego folią drukowaną pod kolor logo wraz z laminatem dla trwałości. Boki liter pomalowaliśmy kolorem RAL zgodnie z wytycznymi klienta. Klient zdecydował się na przedłużenie gwarancji do 48 miesięcy – dzięki czemu może być pewien jakości liter i liczyć na nasz serwis w przypadku uwag zgłoszonych w trakcie użytkowania.

Litery niepodświetlane są świetną alternatywą dla liter podświetlanych, gdy nie mamy możliwości doprowadzenia zasilania, a zależy nam na efektownym szyldzie.

Wycenimy Twoją Reklamę Bezpłatnie i od Ręki
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: