STARA REMIZA WOLANÓW • OznakowanieFirm

W ubiegłym miesiącu mieliśmy ogromną przyjemność wykonać i zamontować litery blokowe na świeżo wyremontowanej elewacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolanowie. Litery wykonane zostały z wysokiej jakości PCV o grubości 10mm, a dodatkowo zostały wyposażone w taśmy aluminiowe i poliwęglan. Wewnątrz liter zostały zainstalowane energooszczędne moduły LED, które zapewniają wyjątkowo trwałe i wydajne źródło światła.

Aby uzyskać spójny wygląd i estetykę, elementy zostały osadzone na profilach aluminiowych, które pomalowaliśmy w kolorze elewacji budynku straży pożarnej. Dzięki temu całość prezentuje się nie tylko elegancko, ale również estetycznie i dopasowana do reszty architektury. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wnieść swój wkład w odnowienie elewacji i zadowoleni z otrzymanego pozytywnego feedbacku od naszego klienta.

Wycenimy Twoją Reklamę Bezpłatnie i od Ręki
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności