OSP CZANIEC- LITERY BLOKOWE • OznakowanieFirm

Estetyczna reklama na lata?

Żaden problem!

W ofercie mamy szeroki wybór liter blokowych, które poprzez zastosowanie różnych krojów pisma możemy dopasować do większość realizacji. Napisy 3D jakie wykonaliśmy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czańcu zostały wykonane w technologii liter blokowych z bokami z aluminium i przodem z plexi. Lica liter są podświetlane w całości modułami led. Napisy są zamontowano bezpośrednio do elewacji, kable zostały wyprowadzone pod każdą literę z osobna dzięki czemu elementy montażowe nie są widoczne i cały napis prezentuje się estetycznie.

Jako producent reklamy w ofercie mamy również wydłużoną gwarancję na elementy reklamowe- zapewniamy komfortowe warunki współpracy i fachowe dworactwo.

Wycenimy Twoją Reklamę Bezpłatnie i od Ręki
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat:

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności