Z przyjemnością przedstawiamy szczegółowe informacje na temat wykonania pylonu reklamowego dla firmy ZAEX-POL. Nasza firma została poproszona o zaprojektowanie i wykonanie wyjątkowego pylonu reklamowego, który zwiększy widoczność i poprawi rozpoznawalność marki ZAEX-POL.

W ramach tego projektu, zaprojektowaliśmy pylon reklamowy o wymiarach 123cm x 315cm. Wykonaliśmy go z srebrnego dibondu o grubości 3mm, który został wybrany ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, poszycie pylonu wykonane w ten sposób jest również odporne na warunki atmosferyczne, co czyni go idealnym do zastosowania na zewnątrz budynków.

Logo firmy ZAEX-POL zostało wycinane frezem z dibondu, a następnie podklejone pleksi opal 3mm i pokryte folią Oracal 8500. Ta kombinacja materiałów zapewniła logo wyrazisty, 3D efekt, który jest widoczny nawet w słabym oświetleniu. Dodatkowo, na pylonie zamontowaliśmy kasetony ze srebrnego gładkiego dibondu, które zwiększyły jego atrakcyjność i nowoczesny wygląd.

Konstrukcja pylonu została spawana, a następnie zabezpieczona antykorozyjnie, co zapewni długi okres użytkowania. Wyposażyliśmy pylon w ledy i zasilacz, dzięki czemu jest on podświetlony i bardziej widoczny, co poprawia jego funkcjonalność i efektowność.

Pylon został zamontowany przez naszą ekipę w miejscowości Kuślin, co zapewniło jego stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Jesteśmy przekonani, że wykonanie pylonu reklamowego dla firmy ZAEX-POL było sukcesem, który przyczyni się do zwiększenia widoczności marki i pozyskania nowych klientów.

Wycenimy Twoją Reklamę Bezpłatnie i od Ręki
Zamów wycenę teraz >
Odbierz Bezpłatną
Wizualizację:
Zamów z montażem
i gwarancją do 5 lat: